Deator

dPage Portal - Website Management System

dPage Portal – aplikacja internetowa pozwalająca na łatwe budowanie portali i serwisów korporacyjnych oraz ich późniejszą aktualizację i rozbudowę przez  pracowników Klienta. Dzięki prostemu w obsłudze interfejsowi użytkownika i odpowiednim modułom późniejsza ingerencja pracowników firmy Deator Innovation jest, po oddaniu serwisu do użytku, niemal całkowicie zbędna.

Deator Innovation stworzył narzędzie, umożliwiające Klientom tworzenie różnego rodzaju serwisów internetowych. Dzięki wyjątkowo czytelnej i intuicyjnej architekturze zarządzanie treścią serwisu jest możliwe bez udziału osób z działów informatycznych. To rozwiązanie jest szczególnie przydatne w przypadku serwisów współtworzonych przez wiele osób. Dzięki tej aplikacji możliwe jest centralne nadawanie poziomów uprawnień do redakcji i publikacji treści. Aplikacja dPage Portal może służyć do zakładania i administrowania następującymi rodzajami portali internetowych:

  • Portal społecznościowy
  • Portal tematyczny (tzw. wortal)
  • Portal informacyjny
  • Portal biznesowy
  • Portal ogłoszeniowy
  • Sewis intranetowy

Serwisy oparte o platformę dPage Portal:

Kultura w Brukseli

Serwis informacyjny Instytutu Polskiego w Brukseli. Serwis promujący wydarzenia kulturalne organizowane prze Instytut Polski. Strona dostępna jest w trzech językach: francuskim, niderlandzkim i angielskim. Całość serwisu jest indeksowana i przeszukiwana przez wyszukiwarkę zintegrowaną z serwisem.

On-line: www.culturepolonaise.eu

 

Nieruchomości w Polsce

Nieruchomości w Polsce dla obcokrajowców – serwis firmy Foreign Finance zajmującej się pośrednictwem nieruchomości oraz obsługą finansową skierowaną do obcokrajowców.

On-line: www.polishmortgages.eu