Deator

Aktualne oferty pracy

Przedstawiciel Handlowy

Programista PHP

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy przedstawiciela handlowego.

Obowiązki

- sprzedaż rozwiązań internetowych (systemy CMS, CRM, portale internetowe, rozwiązania e-commerce, aplikacje dedykowane, hosting) - aktywne poszukiwanie klientów - realizacja planów sprzedażowych - utrzymywanie trwałych relacji handlowych - dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania:

- znajomość rynku internetowego i rozwiązań webowych - doświadczenie i/lub predyspozycje do aktywnej sprzedaży B2B - samodzielność i inicjatywa - motywacja do realizacji planów sprzedażowych - łatwość nawiązywania kontaktów - komunikatywność - wykształcenie min średnie -prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- pracę w młodym i dynamicznym zespole - wynagrodzenie oparte o stałą podstawę i atrakcyjny system prowizyjny - narzędzia do wykonywania pracy (laptop, telefon)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres praca@deator.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

praca@deator.com.pl

Do naszego zespołu poszukujemy osoby odpowiedzialnej za rozwój autorskiego frameworku do tworzenia aplikacji www i budowania aplikacji internetowych.

Wymagania:

- student ostatnich lat lub absolwent informatyki (lub kierunki pokrewne)
- min. dwu letnie doświadczenie w programowaniu w PHP 5 (OOP)
- praktyka w stosowaniu SQL
- znajomość XHTML, CSS
- znajomość MySQL 5 i PostgreSQL

Mile widziane:

- znajomość technologii .NET
- znajomość i praktyka w stosowaniu wzorców projektowych
- znajomość frameworków PHP, np. Drupal, Symfony, Zend, Kohana
- znajomość Smarty
- znajomość UML

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie odpowiednie do Twoich kwalifikacji
- pracę w młodym zespole
- możliwość realizacji własnych pomysłów
- dowolna forma zatrudnienia etat/umowa
- elastyczne godziny pracy (praca na miejscu w naszym biurze)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z portfolio i fragmentem kodu na adres